Categories
BLOG

cbd rosin

Qnubu Rosin Press automatický tepelný lis na pryskyřici, plocha 20 x 15 cm, 20 tun

(Již jste hodnotili)

Zboží, které odešleme do 96 hodin od objednání.

Produkt patří do kategorie:

  • Lisování pryskyřice
  • Lisovací stroje
  • Spotřebiče
  • Hlídací pes
  • Doporučit známému
  • Odeslat dotaz na zboží
  • Tisk

Popis

Vyrobtesi sami – s plně automatickým tepelným lisem na pryskyřici od „Qnubu“ je extrakce chutných pryskyřičných dabů zcela snadná a bezpečná! Rosin (pryskyřice) je výtažek z konopí, který se extrahuje pouze tlakem a teplem. Pryskyřice je proto absolutně čistý koncentrát bez jakýchkoli rozpouštědel, jako je alkohol nebo butan. Extrakce speciálními pryskyřičnými lisy je stále více populární díky čistotě, ale také kvůli mnohem méně nebezpečné výrobě.

Plně automatický tepelný lis je určen pro profesionály v davu extraktorů, protože může vyvinout tlak až 20 tun. Slibuje spolehlivé a účinné výtažky. Tento lis „Qnubu“ zajistí tlak až 20 000 kg, má topnou desku 200×150 mm, dvojitou regulaci teploty se dvěma digitálními displeji, teplotní rozsah od 0 °C do 250 °C (32 °F až 482 °F), rozsah časovače 0 až 999 s a akustický alarm. Spotřeba energie je 1100 W.

Správná volba teploty a doba lisovacího procesu silně závisí na druhu, kvalitě a stavu suroviny a často vyžaduje vyzkoušení s menším množstvím. Dále doporučujeme po lisování pryskyřici vložit přímo do mrazničky. Tím se zabrání rozkladu terpenů a ztrátě chuti.

Vlastnosti:
Tlak 20 tun
Rozměry:
400 x 600 x 600 mm
Velikost:
Deska 200 x 150 mm
Další:
Hmotnost 87 kg
Napájení:
220 V, standardní zástrčka EU, 1100 W
Info:
Teplota 0 °C – 250 °C, Rozsah 0 – 999 sekund
Záruka:
2 roky záruky od data vystavení faktury

Vyrobte si sami – s plně automatickým tepelným lisem na pryskyřici od „Qnubu“ je extrakce chutných pryskyřičných dabů zcela snadná a bezpečná! ]]>